Czy moje dane są bezpieczne?

, Michał Hajgelman

By zapewnić pełne bezpieczeństwo przesyłanych danych osobowych przez nasze strony www, od momentu logowania połączenie z serwerem jest szyfrowane na podstawie certyfikatu SSL firmy RapidSSL.

Wszelkie transakcje on-line (płatności kartą, przelewem, Paypal itp.) także odbywają się w trybie połączenia szyfrowanego. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo połączenia i ogranicza do minimum ryzyko kradzieży Państwa danych osobowych lub informacji związanych z płatnością.

Co więcej, podczas realizacji takiej płatności nigdy nie mamy wglądu w Państwa dane osobowe ani dane konta, numery kart itp. Dodatkowo każda transakcja jest zapisywana w historii systemów płatniczych, więc po każdej płatności pozostaje wyraźny ślad w systemie prowadzonym przez niezależną od nas instytucję.

Szyfrowaniu poddano także transmisję informacji związaną z czatem on-line na naszej stronie, dzięki czemu szczegóły rozmowy są znane tylko Klientowi i konsultantowi.

Jak rozpoznać, czy połączenie jest szyfrowane? To proste - w pasku adresu przeglądarki internetowej wyświetla się ikona kłódki. Po kliknięciu w tę ikonkę wyświetlają się szczegółowe informacje na temat instytucji wystawiającej certyfikat oraz tożsamości firmy, która z tego tego certyfikatu korzysta. Informacje te są aktualizowane przez przeglądarkę przy każdej wizycie na naszej stronie dla zapewnienia maksymalnej ochrony.

Jednocześnie informujemy, że podczas wizyty na naszej stronie w komputerze nie są instalowane żadne programy naruszające prywatność Gości. Jedynym elementem instalowanym w komputerze Gości są tzw. pliki cookies, które nie zagrażają prywatności Internauty, za to są potrzebne do realizacji procesu zamówienia. Większość nowoczesnych przeglądarek internetowych umożliwia usunięcie plików cookie bezpośrednio po zakończeniu wizyty na stronie lub informowanie Gościa, gdy nowe pliki mają zostać zainstalowane w komputerze.

Wyszukiwarka Centrum Pomocy
Szukaj w kategorii
Wpisz pytanie lub szukaną frazę